B82475A1223M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82475A1223M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 22UH 1.95A 100 MOHM
Podatkovni listi: B82475A1223M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82475A1223M000
Številka dela B82475A1223M000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 22UH 1.95A 100 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 100781 pcs Podatkovni list B82475A1223M000.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.409" L x 0.370" W (10.40mm x 9.40mm)
Ščitenje Unshielded Serija B82475A1
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena B82475A1223M
B82475A1223M-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 22µH Višina - sedež (maks.) 0.228" (5.80mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 22µH Unshielded Wirewound Inductor 1.95A 100 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max Trenutna ocena 1.95A
Tok - nasičenost 2A