B82476A1683M000
EPCOSEPCOS
B82476A1683M000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82476A1683M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 68UH 1.5A 160 MOHM SMD
Podatkovni listi: B82476A1683M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82476A1683M000
Številka dela B82476A1683M000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 68UH 1.5A 160 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 91207 pcs Podatkovni list B82476A1683M000.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
Ščitenje Unshielded Serija B82476A1
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 495-2694-1 delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 68µH Višina - sedež (maks.) 0.200" (5.08mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 68µH Unshielded Wirewound Inductor 1.5A 160 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 160 mOhm Max Trenutna ocena 1.5A
Tok - nasičenost 1.4A