B82477D4683M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82477D4683M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 68UH 1.55A 215 MOHM
Podatkovni listi: B82477D4683M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
350 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82477D4683M000
Številka dela B82477D4683M000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 68UH 1.55A 215 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 54414 pcs Podatkovni list B82477D4683M000.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ščitenje Shielded Serija B82477D4
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek -
Paket / primer Nonstandard Druga imena B82477D4683M
B82477D4683M-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 68µH
Višina - sedež (maks.) 0.335" (8.50mm) Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 68µH Shielded Wirewound Inductor 1.55A 215 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 215 mOhm Max Trenutna ocena 1.55A
Tok - nasičenost 2.3A