B82477P2222M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82477P2222M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 7.2A 12 MOHM SMD
Podatkovni listi: B82477P2222M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82477P2222M000
Številka dela B82477P2222M000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 2.2UH 7.2A 12 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 69578 pcs Podatkovni list B82477P2222M000.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ščitenje Shielded Serija B82477P2
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek -
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer Nonstandard
Druga imena 495-77110-6 delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 2.2µH Višina - sedež (maks.) 0.256" (6.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 7.2A 12 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 12 mOhm Max Trenutna ocena 7.2A
Tok - nasičenost 8A