B82477P4392M000
EPCOSEPCOS
B82477P4392M000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82477P4392M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 3.9UH 8A 10 MOHM SMD
Podatkovni listi: B82477P4392M000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82477P4392M000
Številka dela B82477P4392M000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 3.9UH 8A 10 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 51315 pcs Podatkovni list B82477P4392M000.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ščitenje Shielded Serija B82477P4
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek -
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer Nonstandard
Druga imena 495-77123-6 delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 3.9µH Višina - sedež (maks.) 0.335" (8.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 3.9µH Shielded Wirewound Inductor 8A 10 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 10 mOhm Max Trenutna ocena 8A
Tok - nasičenost 9.5A