B82479G1683M000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82479G1683M000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 68UH 2A 138 MOHM SMD
Podatkovni listi: B82479G1683M000.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B82479G1683M000
Številka dela B82479G1683M000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 68UH 2A 138 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 83718 pcs Podatkovni list B82479G1683M000.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm)
Ščitenje Shielded Serija B82479G1
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena B82479G1683M
B82479G1683M-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 68µH Višina - sedež (maks.) 0.280" (7.11mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 68µH Shielded Wirewound Inductor 2A 138 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 138 mOhm Max Trenutna ocena 2A
Tok - nasičenost 3A