B82496C3820G000
EPCOSEPCOS
B82496C3820G000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82496C3820G000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 82NH 220MA 1.5 OHM SMD
Podatkovni listi: B82496C3820G000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82496C3820G000
Številka dela B82496C3820G000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 82NH 220MA 1.5 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 335808 pcs Podatkovni list B82496C3820G000.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric) Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija SIMID
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek 14 @ 100MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena B82496C3820G
B82496C3820G-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ceramic Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100MHz
Induktivnost 82nH Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm)
Frekvenca - Samozadostna 2GHz natančen opis 82nH Unshielded Wirewound Inductor 220mA 1.5 Ohm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 1.5 Ohm Max Trenutna ocena 220mA