B82498F1821J000
EPCOSEPCOS
B82498F1821J000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82498F1821J000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 820NH SMD
Podatkovni listi: B82498F1821J000.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B82498F1821J000
Številka dela B82498F1821J000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 820NH SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4249 pcs Podatkovni list B82498F1821J000.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 0805 (2012 Metric) Velikost / dimenzija 0.091" L x 0.067" W (2.30mm x 1.70mm)
Ščitenje Unshielded Serija SIMID
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena B82498F1821J
B82498F1821J-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ceramic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Induktivnost 820nH Višina - sedež (maks.) 0.055" (1.40mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 820nH Unshielded Wirewound Inductor Nonstandard