B82498F3120J000
EPCOSEPCOS
B82498F3120J000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82498F3120J000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 12NH 700MA 90 MOHM SMD
Podatkovni listi: B82498F3120J000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82498F3120J000
Številka dela B82498F3120J000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 12NH 700MA 90 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 257281 pcs Podatkovni list B82498F3120J000.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 0805 (2012 Metric) Velikost / dimenzija 0.091" L x 0.067" W (2.30mm x 1.70mm)
Ščitenje Unshielded Serija SIMID
Ocene - Q @ Frek 50 @ 500MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 495-2035-2
B82498F3120J
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ceramic Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 250MHz
Induktivnost 12nH Višina - sedež (maks.) 0.055" (1.40mm)
Frekvenca - Samozadostna 4GHz natančen opis 12nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 90 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 90 mOhm Max Trenutna ocena 700mA