B82498F3330J001
EPCOSEPCOS
B82498F3330J001 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82498F3330J001
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 33NH 600MA 110 MOHM
Podatkovni listi: B82498F3330J001.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82498F3330J001
Številka dela B82498F3330J001 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 33NH 600MA 110 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 240115 pcs Podatkovni list B82498F3330J001.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 0805 (2012 Metric) Velikost / dimenzija 0.091" L x 0.067" W (2.30mm x 1.70mm)
Ščitenje Unshielded Serija SIMID
Ocene - Q @ Frek 65 @ 500MHz