B82498F3821G000
EPCOSEPCOS
B82498F3821G000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82498F3821G000
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 820NH 180MA 1.9 OHM
Podatkovni listi: B82498F3821G000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82498F3821G000
Številka dela B82498F3821G000 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 820NH 180MA 1.9 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 156510 pcs Podatkovni list B82498F3821G000.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja 0805 (2012 Metric) Velikost / dimenzija 0.091" L x 0.067" W (2.30mm x 1.70mm)
Ščitenje Unshielded Serija SIMID
Ocene - Q @ Frek 23 @ 50MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena B82498F3821G
B82498F3821G-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ceramic Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz
Induktivnost 820nH Višina - sedež (maks.) 0.055" (1.40mm)
Frekvenca - Samozadostna 300MHz natančen opis 820nH Unshielded Wirewound Inductor 180mA 1.9 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.9 Ohm Max Trenutna ocena 180mA