B82559A4222A020
EPCOSEPCOS
B82559A4222A020 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82559A4222A020
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 1.2 MOHM SMD
Podatkovni listi: B82559A4222A020.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
115 pcs
345 pcs
575 pcs
805 pcs
1150 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82559A4222A020
Številka dela B82559A4222A020 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 2.2UH 1.2 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28629 pcs Podatkovni list B82559A4222A020.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.846" L x 0.827" W (21.50mm x 21.00mm)
Ščitenje Shielded Serija ERU20
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 495-76069-2
B82559A4222A 20
B82559A4222A20
B82559A4222A20-ND
delovna temperatura -40°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 2.2µH Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 1.2 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.2 mOhm Max Tok - nasičenost 43A