B82559A9153A019
EPCOSEPCOS
B82559A9153A019 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82559A9153A019
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka FIXED IND 15UH 12.15 MOHM SMD
Podatkovni listi: B82559A9153A019.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
280 pcs
560 pcs
840 pcs
1400 pcs
2800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82559A9153A019
Številka dela B82559A9153A019 Proizvajalec EPCOS
Opis FIXED IND 15UH 12.15 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 39895 pcs Podatkovni list B82559A9153A019.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.807" L x 0.807" W (20.50mm x 20.50mm)
Ščitenje Shielded Serija ERU19
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 3 Lead
Druga imena 495-7420-2
B82559A9153A 19
B82559A9153A19
delovna temperatura -40°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 15µH Višina - sedež (maks.) 0.390" (9.90mm)
Frekvenca - Samozadostna 2MHz natančen opis 15µH Shielded Wirewound Inductor 12.15 mOhm Max Nonstandard, 3 Lead
DC Resistance (DCR) 12.15 mOhm Max Tok - nasičenost 11.4A