B82720H0015A025
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82720H0015A025
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CMC 10MH 600MA 2LN TH
Podatkovni listi: B82720H0015A025.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
150 pcs
600 pcs
1050 pcs
2550 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82720H0015A025
Številka dela B82720H0015A025 Proizvajalec EPCOS
Opis CMC 10MH 600MA 2LN TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 72096 pcs Podatkovni list B82720H0015A025.pdf
Voltage Rating - DC 80V Voltage Rating - AC 42V
Velikost / dimenzija 0.512" L x 0.374" W (13.00mm x 9.50mm) Serija B82720
Ocene - Pakiranje Tray
Paket / primer Vertical, 4 PC Pin Druga imena 495-77063
B82720H 15A 25
B82720H0015A025-ND
B82720H15A25
B82720H15A25-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število linij 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Induktivnost @ Frekvenca 10mH @ 10kHz Višina (maks.) 0.551" (14.00mm)
Vrsta filtra Signal Line Lastnosti -
natančen opis 10mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 600mA DCR 700 mOhm (Typ) DC Resistance (DCR) (Max) 700 mOhm (Typ)
Trenutna ocena (maks.) 600mA Odobritve -