B82721A2401N023
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82721A2401N023
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CMC 39MH 400MA 2LN TH
Podatkovni listi: B82721A2401N023.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82721A2401N023
Številka dela B82721A2401N023 Proizvajalec EPCOS
Opis CMC 39MH 400MA 2LN TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 53850 pcs Podatkovni list B82721A2401N023.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.705" L x 0.681" W (17.90mm x 17.30mm) Serija B82721
Ocene - Pakiranje Tray
Paket / primer Horizontal, 4 PC Pin Druga imena B82721A2401N 23
B82721A2401N23
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število linij 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Induktivnost @ Frekvenca 39mH @ 10kHz Višina (maks.) 0.496" (12.60mm)
Vrsta filtra Power Line Lastnosti -
natančen opis 39mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 400mA DCR 2 Ohm (Typ) DC Resistance (DCR) (Max) 2 Ohm (Typ)
Trenutna ocena (maks.) 400mA Odobritve ENEC, UR, VDE