B82722A2501N022
EPCOSEPCOS
B82722A2501N022 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82722A2501N022
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CMC 47MH 500MA 2LN TH
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82722A2501N022
Številka dela B82722A2501N022 Proizvajalec EPCOS
Opis CMC 47MH 500MA 2LN TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 62008 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.894" L x 0.878" W (22.70mm x 22.30mm) Serija B82722
Ocene - Pakiranje Tray
Paket / primer Horizontal, 4 PC Pin Druga imena B82722A2501N 22
B82722A2501N22
B82722A2501N22-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število linij 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Induktivnost @ Frekvenca 47mH @ 10kHz Višina (maks.) 0.524" (13.30mm)
Vrsta filtra Power Line Lastnosti -
natančen opis 47mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 500mA DCR 1.5 Ohm (Typ) DC Resistance (DCR) (Max) 1.5 Ohm (Typ)
Trenutna ocena (maks.) 500mA Odobritve ENEC, UR, VDE