B82724A2512N020
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82724A2512N020
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CMC 4.1MH 5.1A 2LN TH
Podatkovni listi: B82724A2512N020.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82724A2512N020
Številka dela B82724A2512N020 Proizvajalec EPCOS
Opis CMC 4.1MH 5.1A 2LN TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 36408 pcs Podatkovni list B82724A2512N020.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 1.303" L x 1.280" W (33.10mm x 32.50mm) Serija B82724
Ocene - Pakiranje Tray
Paket / primer Horizontal, 4 PC Pin Druga imena B82724A2512N 20
B82724A2512N20
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število linij 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Induktivnost @ Frekvenca 4.1mH @ 10kHz Višina (maks.) 0.776" (19.70mm)
Vrsta filtra Power Line Lastnosti -
natančen opis 4.1mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 5.1A DCR 46 mOhm (Typ) DC Resistance (DCR) (Max) 46 mOhm (Typ)
Trenutna ocena (maks.) 5.1A Odobritve ENEC, UR, VDE