B82725A2802N001
EPCOSEPCOS
B82725A2802N001 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82725A2802N001
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CMC 2.7MH 8A 2LN TH
Podatkovni listi: B82725A2802N001.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
160 pcs
640 pcs
1120 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82725A2802N001
Številka dela B82725A2802N001 Proizvajalec EPCOS
Opis CMC 2.7MH 8A 2LN TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23725 pcs Podatkovni list B82725A2802N001.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 1.732" L x 1.669" W (44.00mm x 42.40mm) Serija B82725
Ocene - Pakiranje Tray
Paket / primer Horizontal, 4 PC Pin Druga imena 495-2759
B82725A2802N 1
B82725A2802N 1
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število linij 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Induktivnost @ Frekvenca 2.7mH @ 10kHz Višina (maks.) 0.984" (25.00mm)
Vrsta filtra Power Line Lastnosti -
natančen opis 2.7mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 8A DCR 22 mOhm (Typ) DC Resistance (DCR) (Max) 22 mOhm (Typ)
Trenutna ocena (maks.) 8A Odobritve ENEC, UR, VDE