B82726S2203A020
EPCOSEPCOS
B82726S2203A020 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82726S2203A020
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CMC 1.6MH 20A 2LN TH
Podatkovni listi: B82726S2203A020.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
91 pcs
182 pcs
546 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82726S2203A020
Številka dela B82726S2203A020 Proizvajalec EPCOS
Opis CMC 1.6MH 20A 2LN TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9709 pcs Podatkovni list B82726S2203A020.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 1.969" L x 0.906" W (50.00mm x 23.00mm) Serija B82726
Ocene - Pakiranje Tray
Paket / primer Vertical, 4 PC Pin Druga imena 495-5741
B82726S2203A 20
B82726S2203A20
B82726S2203A20-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število linij 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Induktivnost @ Frekvenca 1.6mH @ 10kHz Višina (maks.) 1.929" (49.00mm)
Vrsta filtra Power Line Lastnosti -
natančen opis 1.6mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 20A DCR 4.5 mOhm (Typ) DC Resistance (DCR) (Max) 4.5 mOhm (Typ)
Trenutna ocena (maks.) 20A Odobritve -