B82731H2701A030
EPCOSEPCOS
B82731H2701A030 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82731H2701A030
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CMC 27MH 700MA 2LN TH
Podatkovni listi: B82731H2701A030.pdf
100 pcs
800 pcs
1600 pcs
3200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82731H2701A030
Številka dela B82731H2701A030 Proizvajalec EPCOS
Opis CMC 27MH 700MA 2LN TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70564 pcs Podatkovni list B82731H2701A030.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.827" L x 0.827" W (21.00mm x 21.00mm) Serija B82731
Ocene - Pakiranje Tray
Paket / primer Horizontal, 4 PC Pin Druga imena 495-5744
B82731H2701A 30
B82731H2701A30
B82731H2701A30-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število linij 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Induktivnost @ Frekvenca 27mH @ 10kHz Višina (maks.) 0.610" (15.50mm)
Vrsta filtra Power Line Lastnosti -
natančen opis 27mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 700mA DCR 1 Ohm (Typ) DC Resistance (DCR) (Max) 1 Ohm (Typ)
Trenutna ocena (maks.) 700mA Odobritve ENEC, UR, VDE