B82731T2351A020
EPCOSEPCOS
B82731T2351A020 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82731T2351A020
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CMC 68MH 350MA 2LN TH
Podatkovni listi: B82731T2351A020.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82731T2351A020
Številka dela B82731T2351A020 Proizvajalec EPCOS
Opis CMC 68MH 350MA 2LN TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 93779 pcs Podatkovni list B82731T2351A020.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.846" L x 0.531" W (21.50mm x 13.50mm) Serija B82731
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Horizontal, 4 PC Pin Druga imena 495-2048
B82731T2351A 20
B82731T2351A20
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število linij 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost @ Frekvenca 68mH @ 10kHz
Višina (maks.) 0.831" (21.10mm) Vrsta filtra Power Line
Lastnosti - natančen opis 68mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 350mA DCR 4.4 Ohm (Typ)
DC Resistance (DCR) (Max) 4.4 Ohm (Typ) Trenutna ocena (maks.) 350mA