B82732F2451B001
EPCOSEPCOS
B82732F2451B001 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82732F2451B001
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CMC 100MH 450MA 2LN TH
Podatkovni listi: B82732F2451B001.pdf
10 pcs
448 pcs
896 pcs
1344 pcs
2688 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82732F2451B001
Številka dela B82732F2451B001 Proizvajalec EPCOS
Opis CMC 100MH 450MA 2LN TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 73951 pcs Podatkovni list B82732F2451B001.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.965" L x 0.571" W (24.50mm x 14.50mm) Serija B82732
Ocene - Pakiranje Tray
Paket / primer Horizontal, 4 PC Pin Druga imena 495-2771
B82732F2451B 1
B82732F2451B 1
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število linij 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Induktivnost @ Frekvenca 100mH @ 10kHz Višina (maks.) 0.531" (13.50mm)
Vrsta filtra Power Line Lastnosti -
natančen opis 100mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 450mA DCR 2.93 Ohm (Typ) DC Resistance (DCR) (Max) 2.93 Ohm (Typ)
Trenutna ocena (maks.) 450mA Odobritve ENEC, UR, VDE