B82733V2142B001
EPCOSEPCOS
B82733V2142B001 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82733V2142B001
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CMC 27MH 1.4A 2LN TH
Podatkovni listi: B82733V2142B001.pdf
10 pcs
25 pcs
100 pcs
270 pcs
540 pcs
1080 pcs
2700 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82733V2142B001
Številka dela B82733V2142B001 Proizvajalec EPCOS
Opis CMC 27MH 1.4A 2LN TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 41711 pcs Podatkovni list B82733V2142B001.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 300V
Velikost / dimenzija 1.142" L x 0.610" W (29.00mm x 15.50mm) Serija B82733
Ocene - Pakiranje Tray
Paket / primer Vertical, 4 PC Pin Druga imena 495-7014
B82733V2142B 1
B82733V2142B001-ND
B82733V2142B1
B82733V2142B1-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število linij 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Induktivnost @ Frekvenca 27mH @ 10kHz Višina (maks.) 1.063" (27.00mm)
Vrsta filtra Power Line Lastnosti -
natančen opis 27mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.4A DCR 440 mOhm (Typ) DC Resistance (DCR) (Max) 440 mOhm (Typ)
Trenutna ocena (maks.) 1.4A Odobritve ENEC, UR, VDE