B82734W2701B030
EPCOSEPCOS
B82734W2701B030 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82734W2701B030
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CMC 68MH 700MA 2LN TH
Podatkovni listi: B82734W2701B030.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82734W2701B030
Številka dela B82734W2701B030 Proizvajalec EPCOS
Opis CMC 68MH 700MA 2LN TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 45296 pcs Podatkovni list B82734W2701B030.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 1.280" L x 1.220" W (32.50mm x 31.00mm) Serija B82734
Ocene - Pakiranje Tray
Paket / primer Horizontal, 4 PC Pin Druga imena B82734W2701B 30
B82734W2701B30
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število linij 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Induktivnost @ Frekvenca 68mH @ 10kHz Višina (maks.) 0.854" (21.70mm)
Vrsta filtra Power Line Lastnosti -
natančen opis 68mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 700mA DCR 1.45 Ohm (Typ) DC Resistance (DCR) (Max) 1.45 Ohm (Typ)
Trenutna ocena (maks.) 700mA Odobritve ENEC, UR, VDE