B82791G0015A017
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82791G0015A017
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CMC 2.2MH 100MA 2LN TH
Podatkovni listi: B82791G0015A017.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
320 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82791G0015A017
Številka dela B82791G0015A017 Proizvajalec EPCOS
Opis CMC 2.2MH 100MA 2LN TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28242 pcs Podatkovni list B82791G0015A017.pdf
Voltage Rating - DC 80V Voltage Rating - AC 42V
Velikost / dimenzija 0.689" L x 0.689" W (17.50mm x 17.50mm) Serija B82791
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Horizontal, 4 PC Pin Druga imena B82791G 15A 17
B82791G 15A 17
B82791G15A17
B82791G15A17-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število linij 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Induktivnost @ Frekvenca 2.2mH @ 10kHz Višina (maks.) 0.315" (8.00mm)
Vrsta filtra Signal Line Lastnosti -
natančen opis 2.2mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 100mA DCR 300 mOhm (Typ) DC Resistance (DCR) (Max) 300 mOhm (Typ)
Trenutna ocena (maks.) 100mA Odobritve -