B82791H0015A030
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82791H0015A030
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CMC 47MH 100MA 2LN TH
Podatkovni listi: B82791H0015A030.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82791H0015A030
Številka dela B82791H0015A030 Proizvajalec EPCOS
Opis CMC 47MH 100MA 2LN TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24848 pcs Podatkovni list B82791H0015A030.pdf
Voltage Rating - DC 80V Voltage Rating - AC 42V
Velikost / dimenzija 0.598" L x 0.291" W (15.20mm x 7.40mm) Serija B82791
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Vertical, 4 PC Pin Druga imena B82791H 15A 30
B82791H 15A 30
B82791H15A30
B82791H15A30-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število linij 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Induktivnost @ Frekvenca 47mH @ 10kHz Višina (maks.) 0.693" (17.60mm)
Vrsta filtra Signal Line Lastnosti -
natančen opis 47mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 100mA DCR 5.1 Ohm (Typ) DC Resistance (DCR) (Max) 5.1 Ohm (Typ)
Trenutna ocena (maks.) 100mA Odobritve -