B82791H2901N020
EPCOSEPCOS
EPCOS
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82791H2901N020
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CMC 4.7MH 900MA 2LN TH
Podatkovni listi: B82791H2901N020.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82791H2901N020
Številka dela B82791H2901N020 Proizvajalec EPCOS
Opis CMC 4.7MH 900MA 2LN TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 51687 pcs Podatkovni list B82791H2901N020.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 250V
Serija B82791 Ocene -
Pakiranje Box Paket / primer Vertical, 4 PC Pin
Druga imena B82791H2901N 20
B82791H2901N20
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število linij 2 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost @ Frekvenca 4.7mH @ 10kHz
Vrsta filtra Power Line Lastnosti -
natančen opis 4.7mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 900mA DCR 250 mOhm (Typ) DC Resistance (DCR) (Max) 250 mOhm (Typ)
Trenutna ocena (maks.) 900mA Odobritve ENEC, UR, VDE