B82796C2225N265
EPCOSEPCOS
B82796C2225N265 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82796C2225N265
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CMC 2.2MH 100MA 4LN TH
Podatkovni listi: B82796C2225N265.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije B82796C2225N265
Številka dela B82796C2225N265 Proizvajalec EPCOS
Opis CMC 2.2MH 100MA 4LN TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4076 pcs Podatkovni list B82796C2225N265.pdf
Voltage Rating - DC 80V Voltage Rating - AC 42V
Velikost / dimenzija 0.362" L x 0.264" W (9.20mm x 6.70mm) Serija B82796
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Horizontal, 8 PC Pin Druga imena 495-5779-2
B82796C2225N265-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število linij 4
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost @ Frekvenca 2.2mH @ 10kHz
Višina (maks.) 0.185" (4.70mm) Vrsta filtra Signal Line
Lastnosti - natančen opis 2.2mH @ 10kHz 4 Line Common Mode Choke Through Hole 100mA DCR 400 mOhm (Typ)
DC Resistance (DCR) (Max) 400 mOhm (Typ) Trenutna ocena (maks.) 100mA