B82799S223N1
EPCOSEPCOS
B82799S223N1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B82799S223N1
Proizvajalec / znamka: EPCOS
Opis izdelka CMC 22UH 250MA 2LN SMD AEC-Q200
Podatkovni listi: B82799S223N1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije B82799S223N1
Številka dela B82799S223N1 Proizvajalec EPCOS
Opis CMC 22UH 250MA 2LN SMD AEC-Q200 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17745 pcs Podatkovni list B82799S223N1.pdf
Voltage Rating - DC 80V Voltage Rating - AC 42V
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija B82799
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Horizontal, 4 L-Lead Druga imena 495-4418-1
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število linij 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost @ Frekvenca 22µH @ 100kHz
Višina (maks.) 0.126" (3.20mm) Vrsta filtra Signal Line
Lastnosti - natančen opis 22µH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 250mA DCR 170 mOhm (Typ)
DC Resistance (DCR) (Max) 170 mOhm (Typ) Trenutna ocena (maks.) 250mA