EBR010U-0200-42
ERP PowerERP Power
EBR010U-0200-42 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EBR010U-0200-42
Proizvajalec / znamka: ERP Power
Opis izdelka LED DRIVER CC AC/DC 30-42V 200MA
Podatkovni listi: EBR010U-0200-42.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EBR010U-0200-42
Številka dela EBR010U-0200-42 Proizvajalec ERP Power
Opis LED DRIVER CC AC/DC 30-42V 200MA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11702 pcs Podatkovni list EBR010U-0200-42.pdf
Utež 0.376 lb (170.5g) Napetost - izhod 30 ~ 42 V
Napetost - Vhod (Min) 90VAC Napetost - Vhod (maks.) 132VAC
Tip Constant Current Topologija AC DC Converter
Sklop zaključka Wire Leads Velikost / dimenzija 2.28" Dia x 1.25" H (57.9mm x 31.8mm)
Serija EBR Ocene IP20
Moč (Watts) 11W Druga imena 1800-1041
delovna temperatura -30°C ~ 90°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Lastnosti OCP, OTP, SCP Učinkovitost 87%
Zatemnitev ELV, Triac natančen opis 200mA 30 ~ 42 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Tok - izhod (maks.) 200mA Odobritve cUL, UL, cRUcs, FC, CE, CB