UHD160-1010
ERP PowerERP Power
ERP Power
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UHD160-1010
Proizvajalec / znamka: ERP Power
Opis izdelka AC/DC CONVERTER 28V 160W
Podatkovni listi: UHD160-1010.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UHD160-1010
Številka dela UHD160-1010 Proizvajalec ERP Power
Opis AC/DC CONVERTER 28V 160W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1500 pcs Podatkovni list UHD160-1010.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 28V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod 90 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 4.00" L x 2.00" W x 1.08" H (101.6mm x 50.8mm x 27.4mm)
Serija UHD160 Moč (Watts) 160W
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna -
Lastnosti Universal Input Učinkovitost 90%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 28V 5.7A 90 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 5.7A