VLM60W-12
ERP PowerERP Power
VLM60W-12 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VLM60W-12
Proizvajalec / znamka: ERP Power
Opis izdelka 120 TO 277 VAC, 93% EFF., RECTAN
Podatkovni listi: VLM60W-12.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VLM60W-12
Številka dela VLM60W-12 Proizvajalec ERP Power
Opis 120 TO 277 VAC, 93% EFF., RECTAN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5511 pcs Podatkovni list VLM60W-12.pdf
Napetost - izhod 12V Napetost - Vhod (Min) 120VAC
Napetost - Vhod (maks.) 277VAC Tip Constant Voltage
Topologija AC DC Converter Sklop zaključka Wire Leads
Velikost / dimenzija 4.60" L x 0.75" W x 0.75" H (116.8mm x 19.1mm x 19.1mm) Serija VLM60
Ocene IP66 Moč (Watts) 60W
Druga imena 1800-1102 delovna temperatura 90°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Lastnosti - Učinkovitost 93%
Zatemnitev - natančen opis 5A 12V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Tok - izhod (maks.) 5A Odobritve CB, CE, cULus