10ETF10S
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
10ETF10S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 10ETF10S
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka DIODE GEN PURP 1KV 10A D2PAK
Podatkovni listi: 10ETF10S.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 10ETF10S
Številka dela 10ETF10S Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis DIODE GEN PURP 1KV 10A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 6040 pcs Podatkovni list 10ETF10S.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.33V @ 10A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 1000V
Paket naprave za dobavitelja TO-263AB (D²PAK) Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 310ns
Pakiranje Tube Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Druga imena *10ETF10S Delovna temperatura - spoj -40°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tip diode Standard
natančen opis Diode Standard 1000V 10A Surface Mount TO-263AB (D²PAK) Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100µA @ 1000V
Tok - Povprečni popravek (Io) 10A Capacitance @ Vr, F -