10ETS12FP
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 10ETS12FP
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka DIODE GEN PURP 1.2KV 10A TO220FP
Podatkovni listi: 10ETS12FP.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 10ETS12FP
Številka dela 10ETS12FP Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis DIODE GEN PURP 1.2KV 10A TO220FP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5547 pcs Podatkovni list 10ETS12FP.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.1V @ 10A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 1200V
Paket naprave za dobavitelja TO-220AC Full Pack Hitrost Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-2 Full Pack Druga imena *10ETS12FP
VS-10ETS12FP
VS-10ETS12FP-ND
VS10ETS12FP
VS10ETS12FP-ND
Delovna temperatura - spoj -40°C ~ 150°C Tip montaže Through Hole
Tip diode Standard natančen opis Diode Standard 1200V 10A Through Hole TO-220AC Full Pack
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 50µA @ 1200V Tok - Povprečni popravek (Io) 10A