150D686X9015R2T
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
150D686X9015R2T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 150D686X9015R2T
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP TANT 68UF 10% 15V AXIAL
Podatkovni listi: 150D686X9015R2T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 150D686X9015R2T
Številka dela 150D686X9015R2T Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP TANT 68UF 10% 15V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22320 pcs Podatkovni list 150D686X9015R2T.pdf
Napetost - ocenjena 15V Tip Hermetically Sealed
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.289" Dia x 0.686" L (7.34mm x 17.42mm)
Serija TANTALEX®, 150D Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks Koda proizvajalca R
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 68µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 15V Axial
Zmogljivost 68µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
150D686X9020S2B
150D686X9020S2B
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: CAP TANT 68UF 10% 20V AXIAL
Na zalogi: 10969 pcs
Prenesi: 150D686X9020S2B.pdf
RFQ
150D686X9015R2TE3
150D686X9015R2TE3
Opis: CAP TANT 68UF 10% 15V AXIAL