150D825X9075R2T
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
150D825X9075R2T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 150D825X9075R2T
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP TANT 8.2UF 10% 75V AXIAL
Podatkovni listi: 150D825X9075R2T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 150D825X9075R2T
Številka dela 150D825X9075R2T Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP TANT 8.2UF 10% 75V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12393 pcs Podatkovni list 150D825X9075R2T.pdf
Napetost - ocenjena 75V Tip Hermetically Sealed
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.289" Dia x 0.686" L (7.34mm x 17.42mm)
Serija TANTALEX®, 150D Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks Koda proizvajalca R
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 8.2µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 75V Axial
Zmogljivost 8.2µF