173D185X9015U
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
173D185X9015U Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 173D185X9015U
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP TANT 1.8UF 15V 10% AXIAL
Podatkovni listi: 173D185X9015U.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 173D185X9015U
Številka dela 173D185X9015U Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP TANT 1.8UF 15V 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 144408 pcs Podatkovni list 173D185X9015U.pdf
Napetost - ocenjena 15V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.260" L (2.41mm x 6.60mm)
Serija TANTALEX®, 173D Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Koda proizvajalca U
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 1.8µF Molded Tantalum Capacitors 15V Axial
Zmogljivost 1.8µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
173D185X9020VE3
173D185X9020VE3
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: CAP TANT 1.8UF 20V 10% AXIAL
Na zalogi: 123274 pcs
Prenesi: 173D185X9020VE3.pdf
RFQ
173D157X9015YW
173D157X9015YW
Opis: CAP TANT 150UF 15V 10% AXIAL
Na zalogi: 19839 pcs
Prenesi: 173D157X9015YW.pdf
RFQ
173D185X9015UE3
173D185X9015UE3
Opis: CAP TANT 1.8UF 15V 10% AXIAL