173D334X0050VWE3
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
173D334X0050VWE3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 173D334X0050VWE3
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP TANT 0.33UF 50V 20% AXIAL
Podatkovni listi: 173D334X0050VWE3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 173D334X0050VWE3
Številka dela 173D334X0050VWE3 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP TANT 0.33UF 50V 20% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 128038 pcs Podatkovni list 173D334X0050VWE3.pdf
Napetost - ocenjena 50V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.110" Dia x 0.290" L (2.79mm x 7.37mm)
Serija TANTALEX®, 173D Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks Koda proizvajalca V
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 0.33µF Molded Tantalum Capacitors 50V Axial
Zmogljivost 0.33µF