183NQ080
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
183NQ080 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 183NQ080
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 80V 180A HALFPAK
Podatkovni listi: 183NQ080.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 183NQ080
Številka dela 183NQ080 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis DIODE SCHOTTKY 80V 180A HALFPAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5575 pcs Podatkovni list 183NQ080.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 950mV @ 180A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 80V
Paket naprave za dobavitelja HALF-PAK Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Bulk
Paket / primer D-67 HALF-PAK Druga imena *183NQ080
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Schottky
natančen opis Diode Schottky 80V 180A Chassis Mount HALF-PAK Trenutna - povratna puščanja @ Vr 4.5mA @ 80V
Tok - Povprečni popravek (Io) 180A Capacitance @ Vr, F 4150pF @ 5V, 1MHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
183K24
183K24
Proizvajalci: Hammond Manufacturing
Opis: XFRMR LAMINATED 56VA THRU HOLE
Na zalogi: 6614 pcs
Prenesi: 183K24.pdf
RFQ
183NQ080-1
183NQ080-1
Proizvajalci: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Opis: DIODE SCHOTTKY 80V 180A PRM1-1
Na zalogi: 4230 pcs
Prenesi: 183NQ080-1.pdf
RFQ
183P36
183P36
Proizvajalci: Conxall / Switchcraft
Opis: CBL MALE RA TO WIRE LEAD 3POS 3'
Prenesi: 183P36.pdf
183NQ100
183NQ100
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: DIODE SCHOTTKY 100V 180A HALFPAK