199D106X9016C7B1
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 199D106X9016C7B1
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP TANT 10UF 10% 16V RADIAL
Podatkovni listi: 199D106X9016C7B1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 199D106X9016C7B1
Številka dela 199D106X9016C7B1 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP TANT 10UF 10% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 130788 pcs Podatkovni list 199D106X9016C7B1.pdf
Napetost - ocenjena 16V Tip Conformal Coated
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.217" Dia (5.50mm)
Serija TANTALEX®, 199D Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks Koda proizvajalca C
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.250" (6.35mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.458" (11.64mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 10µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 16V Radial
Zmogljivost 10µF