199D335X9016AXB1
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 199D335X9016AXB1
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP TANT 3.3UF 10% 16V RADIAL
Podatkovni listi: 199D335X9016AXB1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 199D335X9016AXB1
Številka dela 199D335X9016AXB1 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP TANT 3.3UF 10% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 148447 pcs Podatkovni list 199D335X9016AXB1.pdf
Napetost - ocenjena 16V Tip Conformal Coated
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.173" Dia (4.40mm)
Serija TANTALEX®, 199D Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks Koda proizvajalca A
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.100" (2.54mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.340" (8.64mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 3.3µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 16V Radial
Zmogljivost 3.3µF