199D476X9035F6V1
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 199D476X9035F6V1
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP TANT 47UF 10% 35V RADIAL
Podatkovni listi: 199D476X9035F6V1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 199D476X9035F6V1
Številka dela 199D476X9035F6V1 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP TANT 47UF 10% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12991 pcs Podatkovni list 199D476X9035F6V1.pdf
Napetost - ocenjena 35V Tip Conformal Coated
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.378" Dia (9.60mm)
Serija TANTALEX®, 199D Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks Koda proizvajalca F
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.748" (19.00mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 47µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V Radial
Zmogljivost 47µF