1C10Z5U223M100B
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1C10Z5U223M100B
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 0.022UF 100V Z5U RADIAL
Podatkovni listi: 1C10Z5U223M100B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1C10Z5U223M100B
Številka dela 1C10Z5U223M100B Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 0.022UF 100V Z5U RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 654803 pcs Podatkovni list 1C10Z5U223M100B.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient Z5U
Velikost / dimenzija 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serija Monolythic®, 1C10
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura 10°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.100" (2.54mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.250" (6.35mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.022µF ±20% 100V Ceramic Capacitor Z5U Radial Zmogljivost 0.022µF