1C25C0G331J050B
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1C25C0G331J050B
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP CER 330PF 50V C0G/NP0 RADIAL
Podatkovni listi: 1C25C0G331J050B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1C25C0G331J050B
Številka dela 1C25C0G331J050B Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP CER 330PF 50V C0G/NP0 RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 480393 pcs Podatkovni list 1C25C0G331J050B.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm) Serija Monolythic®, 1C25
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Vodilni stil Formed Leads Razdalja med vodikom 0.250" (6.35mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.250" (6.35mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 330pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Zmogljivost 330pF