201CMQ045
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 201CMQ045
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka DIODE MODULE 45V 100A TO244AB
Podatkovni listi: 201CMQ045.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 201CMQ045
Številka dela 201CMQ045 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis DIODE MODULE 45V 100A TO244AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4142 pcs Podatkovni list 201CMQ045.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 670mV @ 100A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 45V
Paket naprave za dobavitelja TO-244AB Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Bulk
Paket / primer TO-244AB Druga imena *201CMQ045
VS-201CMQ045
VS-201CMQ045-ND
VS201CMQ045
VS201CMQ045-ND
Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 175°C Tip montaže Chassis Mount
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 45V 100A Chassis Mount TO-244AB Trenutna - povratna puščanja @ Vr 10mA @ 45V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 100A
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
201CNQ035
201CNQ035
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: DIODE MODULE 35V 200A TO244AB