20ETF12S
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
20ETF12S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 20ETF12S
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka DIODE GEN PURP 1.2KV 20A D2PAK
Podatkovni listi: 20ETF12S.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 20ETF12S
Številka dela 20ETF12S Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis DIODE GEN PURP 1.2KV 20A D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5312 pcs Podatkovni list 20ETF12S.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.31V @ 20A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 1200V
Paket naprave za dobavitelja D2PAK Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 400ns
Pakiranje Tube Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Druga imena *20ETF12S
VS-20ETF12S
VS-20ETF12S-ND
VS20ETF12S
VS20ETF12S-ND
Delovna temperatura - spoj -40°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Tip diode Standard
natančen opis Diode Standard 1200V 20A Surface Mount D2PAK Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100µA @ 1200V
Tok - Povprečni popravek (Io) 20A Capacitance @ Vr, F -