299D475X06R3AB6
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 299D475X06R3AB6
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP TANT 4.7UF 20% 6.3V RADIAL
Podatkovni listi: 299D475X06R3AB6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 299D475X06R3AB6
Številka dela 299D475X06R3AB6 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP TANT 4.7UF 20% 6.3V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 145669 pcs Podatkovni list 299D475X06R3AB6.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Conformal Coated
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.280" L x 0.190" W (7.10mm x 4.82mm)
Serija TANTALEX®, 299D Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial - 3 Leads
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks Koda proizvajalca A
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.360" (9.14mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 4.7µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 6.3V Radial - 3 Leads
Zmogljivost 4.7µF