299D686X0016EB1E3
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 299D686X0016EB1E3
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP TANT 68UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: 299D686X0016EB1E3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 299D686X0016EB1E3
Številka dela 299D686X0016EB1E3 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP TANT 68UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 34459 pcs Podatkovni list 299D686X0016EB1E3.pdf
Napetost - ocenjena 16V Tip Conformal Coated
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.340" L x 0.340" W (8.63mm x 8.63mm)
Serija TANTALEX®, 299D Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial - 3 Leads
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks Koda proizvajalca E
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.560" (14.22mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 68µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 16V Radial - 3 Leads
Zmogljivost 68µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
299D686X0020FB1
299D686X0020FB1
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: CAP TANT 68UF 20% 20V RADIAL
Na zalogi: 19016 pcs
Prenesi: 299D686X0020FB1.pdf
RFQ
299D686X0020FB1E3
299D686X0020FB1E3
Na zalogi: 15312 pcs
Prenesi: 299D686X0020FB1E3.pdf
RFQ
299D686X0016EB1
299D686X0016EB1
Opis: CAP TANT 68UF 20% 16V RADIAL