30CPQ060
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
30CPQ060 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 30CPQ060
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO247AC
Podatkovni listi: 30CPQ060.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 30CPQ060
Številka dela 30CPQ060 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO247AC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4476 pcs Podatkovni list 30CPQ060.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 600mV @ 15A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 60V
Paket naprave za dobavitelja TO-247AC Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 Druga imena *30CPQ060
VS-30CPQ060
VS-30CPQ060-ND
VS30CPQ060
VS30CPQ060-ND
Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C Tip montaže Through Hole
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 60V 15A Through Hole TO-247-3 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 800µA @ 60V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 15A