30D477M025DF2AE3
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 30D477M025DF2AE3
Proizvajalec / znamka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 25V AXIAL
Podatkovni listi: 30D477M025DF2AE3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
404 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 30D477M025DF2AE3
Številka dela 30D477M025DF2AE3 Proizvajalec Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis CAP ALUM 470UF 20% 25V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 46850 pcs Podatkovni list 30D477M025DF2AE3.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.374" Dia x 1.260" L (9.50mm x 32.00mm)
Serija 30D Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 575mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 805mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - ESR (upornost ekvivalentne serije) 612 mOhm @ 120Hz
natančen opis 470µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 612 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 470µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
30D477M063EH2A
30D477M063EH2A
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: CAP ALUM 470UF 20% 63V AXIAL
Na zalogi: 43253 pcs
Prenesi: 30D477M063EH2A.pdf
RFQ
30D477M035DD5A
30D477M035DD5A
Opis: CAP ALUM 470UF 20% 35V AXIAL
Na zalogi: 47398 pcs
Prenesi: 30D477M035DD5A.pdf
RFQ
30D477M025DF2A
30D477M025DF2A
Opis: CAP ALUM 470UF 20% 25V AXIAL